Announcement

Collapse
No announcement yet.

Жигулі знову зламалося

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Жигулі знову зламалося

    Проблема така, що в мене на старому «Жигулі» знову щось зламалося, і це вже не перший раз. Виходиш на трасу, а машина глухне посеред дороги. Під капотом усе виглядає нормально, але вже ясно, що без евакуатора не обійтись. Сидиш, нервуєш, і телефонна мережа ловить через раз. Найгірше — це незручність, коли ти серед дороги, а десь поруч усі проїжджають і ніхто не допомагає. І думаєш, як взагалі уникати таких ситуацій у майбутньому?

  • #2
    Знаю цю ситуацію не з чуток — у мене теж була стара машина, яка постійно підводила в найнесподіваніші моменти. Неприємно сидіти посеред дороги та безпорадно дивитися на проїжджаючі машини. Одного разу вирішив, що потрібно завжди бути готовим до будь-якого розвитку подій. Раджу придбати буксирувальні троси , особливо сталеві — вони надійні і довговічні. Тепер завжди вожу з собою, і це справді допомагає почуватися впевненіше на дорозі.

    Comment


    • #3
      Це справді неприємна ситуація, коли авто підводить в такий момент. Найкращий спосіб підготуватися на майбутнє — це мати кілька речей у багажнику, які можуть врятувати ситуацію. Буксирувальний трос або евакуатор — перші в списку, якщо щось серйозне. Також раджу подумати про портативний зарядний пристрій для телефону і перевіряти авто частіше, щоб уникнути несподіванок. Регулярна профілактика машини допоможе зменшити ймовірність таких поломок.

      Comment

      Working...
      X